Pytania i odpowiedzi
 1. Czy pracodawca ma dostęp do moich danych?
 2. Czy inni pracownicy mają dostęp do moich danych?
 3. Ile kosztuje konto na iniJOB?
 4. Czy mogę zamknąć konto?
 1. Co mogę robić w ramach konta?
 2. Na iniJOB nie ma mojego pracodawcy. Co mogę z tym zrobić?
 3. Jak obliczana jest ocena pracodawcy?

 1. 1

  Czy pracodawca ma dostęp do moich danych? Nie. Pracodawca nie ma dostępu do Twoich danych. Pozostajesz zawsze anonimowy. iniJOB dba o to, żeby wszelkie Twoje aktywności pozostały anonimowe.

 2. 2

  Czy inni pracownicy mają dostęp do moich danych? Nie. Inni pracownicy nie mają dostępu do Twoich danych. Możesz zaprosić znajomych z pracy do wsparcia Twojej inicjatywy, ale zaproszenie ma zawsze formę anonimową.

 3. 3

  Ile kosztuje konto na iniJOB? Konto na iniJOB jest zawsze bezpłatne dla pracowników. Możesz korzystać ze wszystkich funkcjonalności zupełnie za darmo.

 4. 4

  Czy mogę zamknąć konto? Zawsze możesz zamknąć konto. Nie wymaga to żadnych dodatkowych kroków po Twojej stronie.

 5. 5

  Co mogę robić w ramach konta? Podstawową funkcjonalnością jest wysyłanie inicjatyw do Twojego pracodawcy, zawsze anonimowo. Pracodawca otrzymuje Twoją inicjatywę, ale nie wie, kto jest jej nadawcą.

 6. 6

  Na iniJOB nie ma mojego pracodawcy. Co mogę z tym zrobić? Zawsze, kiedy próbujesz dodać inicjatywę, a Twojego pracodawcy nie ma na iniJOB wyszukujemy go i rejestrujemy na iniJOB. Pracodawca wybierze formułę współpracy z iniJOB.

 7. 7

  Jak obliczana jest ocena pracodawcy? Opinia o Pracodawcy jest wynikiem aktywności Pracodawcy w oparciu o inicjatywy Pracowników oraz indywidualne opinie Pracowników. Opinia o Pracodawcy jest wyrażona w pięciostopniowej skali od jednej do pięciu gwiazdek. Oceniane są następujące elementy: Ocena Pracownika treści oświadczenia (deklaracji działań) Pracodawcy w reakcji na Inicjatywę pracowniczą. Ocena Pracownika wdrożenia deklarowanych działań przez Pracodawcę. Responsywność Pracodawcy na Inicjatywy Pracownicze (odsetek inicjatyw zakończonych komentarzem). Subiektywna ogólna ocena Pracodawcy przez Pracownika. Działania podejmowane przez Pracodawcę w ramach iniJOB w kierunku budowania relacji z Pracownikami (informacje o firmie, zdjęcia, aktywność Pracodawcy). Indywidualne opinie i ocenę byłych i aktualnych Pracowników danej firmy.