Zarejestrowanych pracowników: 2
Inicjatywy pracowników: 1Zobacz inicjatywy
Jesteś pracownikiem? Zarejestruj się ANONIMOWO
Dodaj inicjatywęDodawanie inicjatyw dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Nie masz jeszcze konta? Załóż je bezpłatnie!
Uber nie tylko dla pasażerów.
Rozwiń
Inicjatywę wspierało 1 pracownik
Status: Zakończona bez wydania oświadczenia w terminie
1
Treść inicjatywy
10.01.2017

Uber to platforma ze swoją polityką cenową uderza w kierowców. Wraz z kolejną już obniżką cen odnotowaliśmy wymierny spadek zarobków kierowców w Warszawie. Wychodzi na te że UBER obniża koszty przejazdów kosztem kierowców i uważamy że jest to krok w złym kierunku. Nie może być tak że kierowcy godząc się na dane warunki w dniu rejestracji zostali lekko mówiąc oszukanie i nowe, mniej korzystne stawki zaczęły obowiązywać bez ich zgody. Kierowcy maja koszta bieżące t.j. zakup/leasing samochodu, serwis samochodu, ubespieczenie oraz rosnace koszta paliwa.

Dodawanie opinii jest dostępne dla pracowników zarejestrowanych w systemie iniJOB.
Pamiętaj że w iniJOB zawsze jesteś anonimowy - również gdy dodajesz opinie.
Opinie zawierające treści niezgodne z regulaminem zostaną usunięte.
Dodaj opinię
Ten pracodawca nie otrzymał jeszcze żadnych opinii.
Komentarze
Komentarze: 7
Możliwość komentowania jest dostępna dla wszystkich osób - prosimy o przestrzeganie Regulaminu
 • Zgadzam się z Wami w 100 %
  20.07.2019Podpis: Balkens
 • ja też jeżdżę w UBER , widzę że takiego wyzysku jeszcze nie widziałem. teraz podnieśli prowizję dla UBER z 20 na 25 % . przy tych kosztach jakie wynikają z prowadzenia działalności to po prostu lepiej iść do byle jakiej innej pracy za 2 lub 3 tyś. i nie babrać się z tą firmą. która na każdym kroku cię chce OKRAŚĆ, a argument to wyższy standard obsługi. Uważam ten argument za BZDURĘ .
  18.01.2018Podpis: Cześek
 • Macie rację, w sumie skoro Wam się nie opłaca to szybko UBER upadnie, nie będzie miał kto śmigać.
  13.06.2017Podpis: rocio
 • potwierdzam, jeżdzę już kilka miesięcy i to jest masakra. wyzysk jakich mało a reklamują się, że 7000zł można zarobić na swoich reklamach...to jest psucie rynku i próba wykurzenia zwyklego Taxi w dluższej prespektywie. przejecie rynku i dytkowanie cen w przyszłości.
  04.03.2017Podpis: uberowiec
 • Zgadzam się ze wszystkimi powyższymi komentarzami na 100%!!!
  11.01.2017Podpis: Artur
 • Uber nie bierze pod uwagę rosnących cen OC!!!
  11.01.2017Podpis: Robert
 • Jezdze 10 miesiecy swoim samoch. na platformie Uber.Ostatnio bardzo malo, bo po prostu sie nie oplaca. Na poczatku mialo to sens, ale teraz zadowolony jest tylko klient i Uber a taki kierowca jak ja kopany jest w du.... Podejrzewam, ze powstalo to wlasnie z mysla o ludziach, ktorzy chca sobie dorobic a przerodzilo sie w wielki moloch, gdzie oplaca sie jedynie spoldzielniom, ktora ma kilkadziesiat byle jakich samochodow typu Dacja czy Skoda Fabia w gazie i zatrudnia Ukraincow, ktorzy jezdza 24h za marne grosze. Tacy jak ja, ktorzy robia najlepsza reklame Uberowi, po prostu odpadna
  10.01.2017Podpis: Czeny