Zarejestrowanych pracowników: 9
Inicjatywy pracowników: 1Zobacz inicjatywy
Jesteś pracownikiem? Zarejestruj się ANONIMOWO
Dodaj inicjatywęDodawanie inicjatyw dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Nie masz jeszcze konta? Załóż je bezpłatnie!
Karta MutiSport
Rozwiń
Inicjatywę wspierało 3 pracowników
Zadowolenie z oświadczenia 4/5
Status: Zakończona
1
Treść inicjatywy
10.01.2017

Wejście firmy do programu MultiSport, który umożliwia pracownikom wszechstronne korzystanie z różnego rodzaju aktywności fizycznych. koszty mogą zostać pokryte przez pracodawcę lub podzielone pomiędzy pracodawcę i pracownika w proporcji 50/50

2
Oświadczenie pracodawcy
18.01.2017

Dziekujemy za zgłoszenie tej inicjatywy! Jak najbardziej możemy wejść do programu MultiSport. Po zapoznaniu się z ich ofertą widzimy, że przy grupie min. 5 osób chętnych do korzystania z programu MultiSport może nam zaproponować dwie sensowne opcje: w jednej [MultiActive 8] koszt będzie wynosił 70 zł (finansowane solidarnie 50/50 przez użytkownika i firmę, czyli po 35 zł miesięcznie), w drugiej [MultiSport Classic] 147 zł (w analogicznym modelu 50/50, czyli po 73,5 zł miesięcznie). W przypadku pierwszej opcji karta uprawnia do korzystania z wybranych obiektów 8 razy w miesiącu; w drugim pakiecie z karty mozna skorzystać po prostu 1 x dziennie. Jeśli zbierze się 5 osób chętnych zapraszamy do jednego z Partnerów firmy i będziemy procedować sprawę dalej.

Dodawanie opinii jest dostępne dla pracowników zarejestrowanych w systemie iniJOB.
Pamiętaj że w iniJOB zawsze jesteś anonimowy - również gdy dodajesz opinie.
Opinie zawierające treści niezgodne z regulaminem zostaną usunięte.
Dodaj opinię
Ten pracodawca nie otrzymał jeszcze żadnych opinii.
Komentarze
Komentarze: 5
Możliwość komentowania jest dostępna dla wszystkich osób - prosimy o przestrzeganie Regulaminu
 • Jak rozwiniesz to zobaczysz ze 18 stycznia pracodawca dał oświadczenie, ze wprowadzi kartę i faktycznie to zrobił - jak wynika z FB iniJOB
  13.03.2017Podpis: Edio
 • Jaka była odpowiedź pracodawcy ? O co w tym chodzi ? pracownicy dodaja inicjatywe publicznie a odpowiedzi pracodawcow nie widać ?
  28.02.2017Podpis: gosc
 • Powinniście żądać zrównania pensji z tymi zachodnioeuropejskimi. Taka sama płaca za taką samą pracę. Wtedy byście sobie tysiąc multisportów kupili.
  26.01.2017Podpis: Obserwator
 • Jest pierwsza pozytywna zmiana zainaugurowana przez pracowników. MEGA
  18.01.2017Podpis: Obserwator
 • No to brawo! Chyba pierwsza inicjatywa w ramach iniJOB zakończona z sukcesem!
  18.01.2017Podpis: gość