Dlaczego warto?
Zarejestruj się i prowadź dialog z pracownikami
Zarejestruj się

Rynek pracy się zmienia. Tak jak potrzeby pracowników. Dzięki iniJOB możesz je łatwo poznać i dostosować się. Dodatkowo:

 • Wsłuchasz się w potrzeby pracowników. Oni będą szczerzy, ponieważ pozostają ANONIMOWI. Dotychczas korytarzowa wiedza trafi do Ciebie. Wdrażanie realnie oczekiwanych przez zespół zmian stanie się możliwe. Efekt? Wzrost zadowolenia i spadek rotacji.
 • Odpowiadając na sugestie, pomysły i postulaty pracowników zmienisz relację na partnerską. Reagując na inicjatywy potwierdzisz otwartość i chęć współpracy.
 • Wprowadzaj pracownicze inicjatywy w życie. Informuj o tym swój zespół. Zwiększaj lojalność pracowników dzięki partnerskim relacjom.
 • Utrzymywanie efektywnego dialogu z pracownikami zbuduje Twój ranking iniJOB. Potencjalni kandydaci chętniej dołączą do Ciebie. Docenią Twoją otwartość.
 • Zapraszając pracowników do korzystania z iniJOB potwierdzisz, jak bardzo zależy Ci na efektywnym dialogu.
inijob.com
 1. 1

  Reguły gry na rynku pracy zmieniają się. Dzięki iniJOB dostosujesz się do potrzeb Pracowników i pozostaniesz otwartym, więc atrakcyjnym Pracodawcą.

 2. 2

  Twoi Pracownicy na iniJOB pozostają anonimowi. Czują się bezpiecznie, dlatego otworzą się i powiedzą szczerze co chcieliby rozwinąć w Twojej firmie. Wykorzystaj to otwierając profil na iniJOB i komunikując się z nimi.

 3. 3

  Reaguj na inicjatywy, sugestie i postulaty Pracowników. Bliższa relacja wzmaga lojalność i efektywność pracy. Razem zrobicie więcej i lepiej.

 1. 4

  Wdrażanie w życie inicjatyw Pracowników zwiększy ich przywiązanie do Twojej firmy. Spadnie rotacja, a Ty oszczędzisz na kosztach rekrutacji.

 2. 5

  Fora internetowe nie pozwalają na utrzymanie równowagi w internetowej komunikacji z Pracownikami. Skoncentruj się na iniJOB i prowadź dialog na równych warunkach.